Nefeslenmek gibisi yok.

Temmuz ayında Transformal Nefes eğitmenliği eğitimini aldıktan sonra grup çalışmaları yapma hakkı kazandık. Taze eğitmenler olarak hızla workshoplarımıza başladık.

Transformal Nefesin getirilerini hayatımda deneyimlediğim için, öğrendiğim bir çok bilginin kaynağında, uygulandıktan sonra bu kadar dönüşüm getiren bir çalışma daha bulamadığım için eğitmen olduğuma çok seviniyorum. Birçok insana ulaşmak o kadar güzel bir duygu ki, tarifi yok.

İnsanın hayatının başından sonuna kadar her şeyini kaybetse bile sahip olduğu tek şey nefes ve hayatımızı nefesimiz yönetiyor ve bunun çoğu zaman farkında değiliz. Yaşadığımız olaylarla tuttuğumuz, bastırdığımız, almayı reddettiğimiz ya da vermekten korktuğumuz nefes nasıl yaşadığımızı ortaya koyarken, istediğimiz hayata da nefesimizi dönüştürerek ulaşabiliyoruz.

Diyafram nefesiyle bedenimizi oksijenle beslediğimiz, doyasıya yaşayabildiğimiz, sağlıklı bir yaşam için, kolayca yaşamak için, akışta kalmak için Transformal Nefes en güzel araç bence.

Siz de nefesinizin nasıl olduğunu öğrenmek, onu istediğiniz hayat için tekrar şekillendirmek, daha sağlıklı olmak istiyorsanız workshoplarımıza gelebilirsiniz. Bir günlük çalışmamızda iki tam nefes seansıyla birlikte birçok farkındalık yaşayacağınız, oyun oynayıp eğleneceğiniz bu çalışmadan sonra hayatın keyfini daha çok çıkaracağınızı farkedeceksiniz.

Yakın tarihteki çalışmalar:

7 Eylül Esra Günaydın 0532 253 04 88

14 Eylül Banu Conker 0533 698 70 62

 

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.