Nefes dostlarına…

Merhaba sevgili nefes dostu,

Yeni haftaya bozuk internet ile girince maillerim aksadı, umarım bu arada ‘nerede kaldı bitutamnefes mailleri?’ diye sormuşsunuzdur. bizbize
Bu aralar üst üste farkındalıklar yaşıyorum. Son farkındalığım ne kadar az soru sorduğumla ilgili. Şunu fark ettim, ne kadar az soru soruyorsam aslında o kadar çok senaryo yazma ve yargılama durumundayım. Bunu Access eğitimini aldıktan sonra fark ettim aslında, ama idrak durumuna yeni geldim. Access çalışmasında her şeye bir soru bulabiliyorsunuz. Benim en sevdiğim soru şekli ‘……. için sonsuz olasılıklar nelerdir?’ Anında zihnimin genişlediğini ve daralttığım perspektifimin genişlediğini hissediyorum. İlahi dünya bizim zihnimizin algılayabileceğinin çok ötesinde. Biz her şeyi çok bilen egomuz sayesinde her şeye bir etiket yapıştırıp, senaryoyu yazıyoruz ya, işte o anda hemen olasılıkları azaltmaya başlıyoruz, aslında olasılıklar sonsuz. Neden bundan yararlanmayalım?
Geçen gün bir arkadaşımı ziyarete gittiğimde kitaplığını açtı ve istediğini alabilirsin dedi. İşte en sevdiğim arkadaşım:-) Oradan aldığım bir kitapla yine sorular çıktı karşıma. Çok yararlanacağımı ve hayatıma alacağımı düşündüğüm bu kitabı sizinle paylaşmak için sabırsızlandım doğrusu.
Kitabın adı Soruların Gücü, yazarı Marilee G.Adams
Danışanlarımdan özellikle birine bu kitabı kesin tavsiye etmeyi düşünürken, D&R’da yeni baskısıyla karşılaştım. Lütfen alın ve kendinizi inceleyin okurken.
Başka bir tavsiyem de Byron Katie’nin Varolanı Sevmek adlı kitabı, ama öncelikle Soruların Gücü ile biraz alıştırma yapın derim. byron
Ve bundan sonraki çalışmalarımız ne olacak derseniz…
Mart ayından itibaren nefes çalışmalarımız Radia Gelişim Merkezi’nde olacak.
Çalışma tarihlerimiz şöyle:
 hayat
Çarşamba 2+9+16+23+30 Mart 19.15-21.30 hafta içi grup seansı
Ctsi 26 Mart 10.15-12.30 grup seansı
Ctsi 19 Mart 10.00-12.30 ücretsiz tanıtım çalışması (Merkez için 10TL alınacaktır)
Pazar 27 Mart 11.00-13.00 özel bir çalışma
Katılım bedeli grup seanslarımız için 140 TL
Mart ayında son kez uygulanmak üzere 5 grup seansını tek kerede ödeyenler 600 TL vererek indirim alabilirler. Bu 5 seansın en geç Nisan 2. haftaya kadar bitirilmesi gerekli.
Bireysel seanslarım 250 TL, ancak birden fazla alanlar için 200 TL
Radia adres: Nişantaşı Rumeli cad. Nur apt No:35-37/12 Kat 6
Mart ayında grup çalışmalarımızda görüşmek üzere. Bireysel seanslar için randevu alabilirsiniz.
Sevgilerimle

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.