Mucizenize hazır mısınız?

Siz ne derseniz, evren şöyle der:

-Evet, öyledir.

Ben şişmanım dersiniz;  evet, öyledir.  Benim param yok dersiniz; evren yine evet, öyledir, der. Mucize yaratmak istediğimizde  o yüzden takılabiliriz farketmezsek. Mucize programı öncesi tam da ne güzel bir tesadüf oldu ve aşağıdaki yazı mailime düştü.

Bu arada aslında tesadüf denilen şey bir araya gelmiş enerjilerin patlaması, yani olması gereken şeyler için çekim yasası çalışır.

EVET’’İNİZ İÇİN HAZIR MISINIZ?

Başmelek Uriel Mesajı 19.11.2012 – Jennifer Hoffmann

Evren hayatınızda ve dünya üzerindeki ortak yaratıcınızdır.Yeryüzündeki her şey insan ve ilahi olan arasındaki etkileşim aracılığıyla yaratılmıştır her ne kadar insan rolü bilinçaltı seviyesinde kendi güç ve potansiyelinin çok az farkındalığıyla oynansa bile.Evren her niyete ‘’evet’’le karşılıkvermek zorundadır,çünkü bu Evrensel Kanunların buyruğudur.İnsanlığın özgür iradesi üçüncü boyutta sınırlama olmadan ona yaratma izni verir ve evren gereğine göre yanıt vermek zorundadır.’’Evet’’iniz için herhangi bir yargılama söz konusu değildir,bu yüzden ne istediğinizi sorarken her isteğin oluşturulduğu frekans,enerjik titreşim ve boyutsal alanda gerçekleştiğinin farkında olun.Her isteğin ‘’evet’’le yanıtlandığını biliyor musunuz ?

Her düşünce yaratıcı enerjiyi harekete geçiren güçlendirilmiş bir niyettir.Yaşamınızda,dünyada ve evrende birbirine uygun durum yaratmayan hiçbir düşünce ya da inanç yoktur.Ancak yaratmak istediğiniz sonuçla tam olarak hizalanmazsanız ya da bunu takip eden sonuçlara ve dönüşümle bütünleşmeye tam olarak hazır değilseniz ,sonuçlar sahip olmak ya da görmek istediğiniz formda size görünmeyecektir.Evrenin sizi inkar ettiğini düşünürken aslında kendinizi inkar eden sizsiniz.Kendinizin ve varlığınızın hangi yönleri ‘’evet’’in tezahürüne izin vermiyor ? Sormanız gereken soru ‘’Evren neden bana hayır diyor’’dan ziyade ‘’Nerede ”evet”ime hazır değilim’’.Evrenin herhangi bir niyeti inkar etmesi mümkün değildir.

Evrenin her şeyde sizin hayrınız yönündeki gönüllülüğüne emin olun.O tam tersini yapamaz. Evren hiçbir şeyi sizden esirgeyemez,ancak talep etmediğiniz,hak etmediğinizi ya da sahip olmamayı düşündüğünüz şeyi de veremez,kendiniz için niyet etmeye istekli olmadığınız ya da korkularınıza rağmen yaratmak istediğiniz şeyleri size veremez.Tekamül isteğiniz hayatınıza yeni enerjiler alma niyetiyle birleştiği zaman,önceki anın sınırlamalarını salıvermeye hazır olduğunuzda ve anın genişletilmiş potansiyeline doğru ilerlediğinizde , bilmek ve görmek istediğiniz şekilde bir ”evet” tezahürü görürsünüz.

Sınırlama ya da gerçekleşmemiş bir arzu olarak gördüğünüz her şey hayatımıza ve varlığınıza pek de entegre etmeye hazır olmadığımız ”evet”lerdir.Evrene ya da kendiniz sinirlenmeyin.(evren sizin bir veçhenizdir).Bunun yerine ”evet”le uyumlanmak için nerede hazır olmadığınızı bilme amacıyla içinize dönün.Gücünüze ve potansiyelinize daha kuvvetli inanmaya mı ihtiyaç duyuyorsunuz ? Size engel olan düşünce ve inançları salıvermeye istekli misiniz? Tezahür ettirmek istediğinizle tam olarak uyumlu olmadığınız bir alan var mı ? Ortak yaratıcınız olarak evrenin cevabının her zaman ”evet” olduğunu bildiğinizde , sizden hiçbir ”hayır” gelmediğini bileceksiniz ve her ”evet”in bol ve tatmin edici kutsamalarını almak için dönüşüm yapabilirsiniz.

Alıntıdır.

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.