Kibele ödevlerine devam ediyor.

Kibele bir ara ödevlerine ara verdi. Telefonlarıma yanıt vermedi, bana geri dönmedi, maillerime cevap alamadım. En sonunda dedim ki, olmayacak bu iş, devam edemeyeceğiz. Bir süre sonra Kibele artık devam edemeyeceğini, rejim modundan çıktığını açıkladı. Şaşırdım, çünkü aslında ben ondan rejim yapmasını istemiyordum. Sadece bilinçaltına bir yolculuk yapmasını ve tekrar tekrar rejim yapmaktan kurtulmasını istiyordum.

Bir ara öfkelendim, beni yarı yolda bırakmıştı, ama eski Banu olmadığım için öfkem hemen diniverdi, bu onun seçimiydi, bana düşen onun seçimine saygı duymak ve istediğinde yanında olmaktı. Ona sadece bilinçaltının çok güçlü olduğunu, belki bilinçaltıyla biraz sohbet edebileceğini yazdığımda bana ödeviyle geri döndü. Tekrar isteği yerine gelmişti, çünkü uzun süredir görmediği bir arkadaşı onu son derece zayıflamış bulmuş, o da bunun verdiği moralle tekrar öğrencim olmak istiyordu.

Kısaca tekrar başlıyoruz… Bakalım, ödevler hangi ödevleri getirecek? Ödevleri önceden veremiyorum, Kibele’nin anlattıklarından devam ediyoruz.

Merakla bekliyorum ben de…Yarını bekleyin…

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.