İlla da para mı?

BAŞMELEK GABRİEL – Günlük Mesaj – 11.02.2014,Salı

NİYET VE GÜVENLE AKIŞA TESLİM OLMAK(Surrendering to The Flow Through İntention and Confidence)  

Parayı tezahürlerinizin denkleminin dışına çıkarmanın, ya da bunu anlamanın zor birşeymiş gibi gözükebileceğini biliyoruz, ancak bu tezahür işlemlerinize çok fazla yardımcı olabilir. Birçok insanın para enerjisine karşı direnci vardır, ama yaratmayı diledikleri deneyimler için tamamen akış ve titreşime sahiptirler. Parayı tezahür ettirme stresini yaratımlarınızın dışına alarak aslında evrenin size birçok farklı yollarla teslim etmesini sağlamış olursunuz.

Sadece yaratmayı dilediğiniz şey hakkında net olun ve bunu evrene bırakın. Daha sonra, şu anda en yüksek hayrınız için uyumlanma sürecinde olduğunuzu bilerek, tam bir güven içinde akışa teslim olun. Kendinizi aniden çok az veya hiç para gerektirmeyen gerçek bir deneyime sahip olmuş bir durumda bulabilirsiniz! Aslında o akış ve uyumlanmada olarak aniden, hayal ettiğinizden daha büyük bir sonuç yaratıp deneyimlemenizi sağlayacak, daha önce asla dikkate almayacağınız düşünce ve fırsatlardan esinlenebilirsiniz.

Evren, insanları arzularıyla doğrudan eşleştirme konusunda son derece ustadır ve belli bir yoldan bakarak ya da olarak bunun eklentisi dışında kalabilirseniz, bunu birçok yöntemle yapabilir. Niyetle ve güvenle akışa teslim olarak ve size mümkün olan en yüksek, en doğrudan ve en kolay yoldan teslim edebilmesi için akışa daha fazla esneklik sağlayarak, daha önce asla olmamış bir şekilde evrenle birlikte yaratmanın büyüsünü hissedeceksiniz. ~ Başmelek Gabriel

http://trinityesoterics.com/2014/02/11/daily-message-tuesday-february-11-2014/

Çeviri:A.Ertan Güney

Bu yazıyı okuduktan sonra yaptığım büyük hatanın ne olduğunu gördüm. Hayatımda bir şeylerin olması için hep param olması gerektiğini düşünüyordum. Örneğin bir yolculuğa çıkmak için, bir eve sahip olmak için, rahat yaşamak için… Şimdi anlıyorum ki, aslında ne istediğimi iyice bilmeliyim. Ayrıntılarına kadar onu hissediyor olursam, ona sahip olmamak için hiçbir neden olamaz. Para sadece bir araç ve sonsuz olasılıklardan sadece biri, belki de istediğim şeye ulaşmak için başka bir yol da olabilir ve ben hep parayı düşünerek, o yolların önünü kapatıyorum. Ve aslında hayatımı zorlaştırıyorum.

Eh, artık kolay yaşama zamanım geldi. Ben bunu hakediyorum. Bence siz de hakediyorsunuz. Ne dersiniz?

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.