İlk deneyim

Taze yazarımız Gizem Çelik ilk yazısından sonra duygularını bizimle paylaştı.

3-5 gündür bekliyordum aslında, ama pazartesi yayınlanacağını öğrendiğimden beri gün içinde işyerindeki yoğun temponun içinde sık sık kontrol  ediyorum siteyi,yazım ha çıktı ha çıkacak diye,derkeeen..sayfada yazımın paylaşıldığını gördüm.

Kalbimin ritmi birden hızlanmaya başladı…

Belki 15 kere okuduğum yazımı sanki ilk kez okuyormuşum heyecanına kapıldım birden.Tane tane okuyorum,okur benim yazdıklarımı anlar mı diye,ufak tefek hatalarımı  gözlemledim.. ‘Düzeltilemeyecek şeyler değil kızım’ dedim kendi kendime..Belki de keşfedilemeyen bir yönüm keşfedilmiştir dedim…Tabii insan hoş bir havaya bürünüyor (Kendi çapında)…Kendime  itiraflarım da oluyor cümle aralarında..Kimi zaman yerden yere vuruyorum kendimi,kimi zaman yere göğe sığdıramıyorum.Bu gece kafamı yastığa koyup gözlerimi tavana diktiğimde kısa metrajlı hayalimin konusu da belli,ileride belki çok okunan bir blog yazarıyım..Onun hayalini canlandırıp da uyuyacağım bu gece, rüyamda da bi’  imza günümde olurum büyük ihtimalle… 🙂

 Sevgilerimleeeee

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.