Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Yeni yılda yeniliklere adım atmak

06.Oca.2017 @ 10:00 - 08.Oca.2017 @ 17:30

1000TL

Merhaba sevgili nefes dostu,

Ocak ayının ilk hafta sonunda nefesimizi açarak, 2017 yılında potansiyellerimizi açarak, hayatımızın tıkanık yerlerini  açmak için buluşuyoruz.

2.5 gün boyunca yapacağımız nefes çalışması boyunca fiziksel, duygusal, zihinsel blokajlarımızı çözüp arınarak hafifleyeceğiz ve içimizde henüz farkında olmadığımız potansiyellerimizi açacağız. Diyafram kasımızı kullanmayı hatırlayarak fiziksel sağlığımızı fark edeceğiz, detoks sürecine giriyor olacağız. rp_hafif.jpg

Cuma akşamı 19.30’da başlayacak olan çalışmamız süresince

Transformal Nefes seansları

100 Neşe nefesi

Meditasyonlar

Tibet’in Gençlik Pınarı

Farkındalık çalışmaları

Ses egzersizleri

Transformal Nefes’in üç seviyesi

çalışıyor olacağız.

Bu 2.5 günlük Nefesini Yeniden Kazan çalışmasına katılan kişiler 5.5 günlük seminerler için %20 indirim hakkı kazanmaktadır.

Kayıt için bitutamnefes@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

 

 

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Başlangıç:
06.Oca.2017 @ 10:00
Bitiş:
08.Oca.2017 @ 17:30
Ücret:
1000TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , ,
Website:
http://www.bitutamtuz.com

Organizatör

Şadkam Banu Conker

Mekan

Radia Gelişim
Nişantaşı
Istanbul , Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
05336987062

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*