Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Yeni yılda yeni başlangıçlar

06.Ara.2015 @ 10:00 - 12:30

160TL
Kaçınız yeni yıla girerken yeni kararlar aldı ve uygulamadan bitirdi? Kaçınız yeni yılda isteklerine ulaşamadan bir sonraki yılbaşına hazırlanmaya başladı?
Hedeflerimiz, kararlarımız içimizdeki blokajlar ve dirençler tarafından etkilenmediği zaman yaratılmaya hazırdır, önemli olan dirençlerimizi farketmek ve onları dönüştürmektir.
2016’ya hazırlanırken hayatınızda yeni neler istiyorsunuz, yeni hedefleriniz nelerdir, kararlarınızı uygularken ayağınıza takılan taşlardan kurtulmak ister misiniz?
Bunları bizimle paylaşmak istiyorsanız, hep birlikte bir meditasyonla dirençleri bulmaya, Theta enerjisi ile temizlemeye ve nefesle yeni yıl kararlarınızı hayatınıza geçirmeye sizi bekliyoruz.
Theta çalışması Perle Ergemen Özberk tarafından, Transformal Nefes(R) çalışması Banu Conker tarafından yapılacaktır. yb16

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
06.Ara.2015
Saat:
10:00 - 12:30
Ücret:
160TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , ,

Mekan

Merak Ettiklerin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*