Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Yeni Yıl Hedefleri Workshopu

28.Ara.2014 @ 10:00 - 18:00

250TL
Yeni yıl yeni kararlar ve yeni dileklerle gelir her zaman. Çoğu zaman da başaramayız yaptığımız listelerdeki maddelerin çoğunu gerçekleştirmeyi. Bir de üstüne yapamadık diye suçluluk yükleriz omuzlarımıza.
Bu workshopumuzda yeni dileklerimizi sunacağız evrene. Oyunlar oynayarak, farkederek ve eğlenerek nefesle oluşturacağız yeni yıl hedeflerimizi. Birlikten kuvvet doğar. Birbirimize destek olacağız grup enerjimizle.rp_yazmak.jpg
Ve bu sefer bir sürprizimiz var daha olacak. 2015 yılı için astroloji ne diyor, ne öneriyor? Nefes koçlarımızdan Fatih Işıdı da aramızda olacak ve aynı zamanda astrolog olarak konuğumuz olarak bizi bilgilendirecek.
Her workshopumuzda olduğu gibi
İki tam Transformal Nefes seansı
100 Neşe Nefesi
Nefes analizi
Oyunlar, meditasyon, ses egzersizi  uygulamalarıyla Transformal Nefesi, üç seviyesini ve diyafram nefesini hayatınıza alıyor olacaksınız.
Tam günlük çalışmamıza rahat giysilerle gelmenizi rica ederiz.

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
28.Ara.2014
Saat:
10:00 - 18:00
Ücret:
250TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , ,

Organizatör

Şadkam Banu Conker

Mekan

Radia Gelişim
Nişantaşı
Istanbul , Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
05336987062

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*