Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Yeni Yıl Hedef Mandalası ve Nefes

28.Oca.2017 @ 11:00 - 13:30

150TL

Yeni yıla girerken 2016’nın ağır enerjilerinden kurtularak içimizde yeniye yer açarak hedeflerimizi gerçekleştirmek için, kendimizi biraz daha yakından bakmak için, istediklerimizin gerçekten arzularımız olup olmadığını fark etmek için buluşuyoruz.

atlantismandala1

İçimizde bizi sabote eden, hedeflerimize ulaşmamızı engelleyen ne varsa bırakıp özgürleşmek, duygu ve hislerimizi yükleyeceğimiz mandalamıza nefes alarak hafifleyeceğimiz ve yolumuzu açacağımız 10 Aralık cumartesi günü yapacaklarımız şunlar:

100 Neşe nefesi ve meditasyon
Bir  tam Transformal Nefes seansı
Bol sohbet
Yeni yıl mandalası

Bundan daha iyi nasıl olur?
Ya içimizdeki ‘ben’ düşündüğümüzden başka bir şey istiyorsa???

 

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
28.Oca.2017
Saat:
11:00 - 13:30
Ücret:
150TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , ,

Organizatör

Şadkam Banu Conker

Mekan

Radia Gelişim
Nişantaşı
Istanbul , Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
05336987062

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*