Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Yeni ay mandala nefesi

10.Oca.2016 @ 11:00 - 14:30

140TL

10 Ocak gecesi oluşan yeni ayın çok güçlü enerjiler barındırdığını duyunca bu çalışmayı yapmaya karar verdim.

Yeni ay yeni başlangıçlar demek, yeni yılın ilk günlerinde yeni başlangıçlara imza atmak çok keyifli ve hedeflerimize ulaşmamız da nefesimizle çok daha kolay.

Kendimize ait hazırlayacağımız bir mandala ile tam Transformal Nefes(R) seansı yapıp niyetlerimizi içselleştiriyor olacağız. Nasıl mı? O da sürpriz olsun. justbreathe

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
10.Oca.2016
Saat:
11:00 - 14:30
Ücret:
140TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, ,

Organizatör

Şadkam Banu Conker

Mekan

Radia Gelişim
Nişantaşı
Istanbul , Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
05336987062

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*