Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Nefesini Yeniden Kazan

28.Nis.2017 @ 19:30 - 30.Nis.2017 @ 17:30

1000TL

Merhaba sevgili nefes dostu,

2.5 günlük Nefesini Yeniden Kazan Transformal Nefes(R) çalışmamız ile yeniden buluşuyoruz.

Eğer çok yoğun çalışıyorsanız, nefes bile alamıyorsanız, nefesi duydunuz, ama nefes almak da öğrenilmeli midir diye düşünüyorsanız bu çalışma sizin için uygun bir çalışma demektir. Kısa sürede, yoğun bir şekilde yapacağımız nefes çalışmaları ile nefesinizin farkına varmak, oyunlarla çocukluğunuzdaki neşeyi hatırlamak, hayatınızı düzenlemek, nerelere neden takılıyor diye öğrenmek isterseniz sizleri de bu çalışmamıza bekliyoruz. meditasyonx

2.5 gün içinde yapacaklarımız:

5  Transformal Nefes(R) seansı

Sabahları 100 Neşe Nefesi, meditasyon

Tibet’in Gençlik Pınarı

Ses egzersizleri

Farkındalık çalışmaları

Transformal Nefes(R)’in üç seviyesi

Sonsuzluk nefesi

Bu çalışma ile nefesinizin hayatınızda nelere kadir olduğunu fark etmek ile birlikte akışı, anda kalmayı deneyimlemek için de yeni bir eşiğe geleceksiniz. Her nefes seansı yeni bir kapıyı açan bir anahtar olabilir.

Biz çok heyecanlıyız bu çalışma için ve bu heyecanı sizinle paylaşmayı da çok istiyoruz.

Çalışma 28 NİSAN 19.30-21.30

29 ve 30 NİSAN  günlerinde 10.00-17.30 saatleri arasında olacak.

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Başlangıç:
28.Nis.2017 @ 19:30
Bitiş:
30.Nis.2017 @ 17:30
Ücret:
1000TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
,

Organizatör

Şadkam Banu Conker

Mekan

Radia Gelişim
Nişantaşı
Istanbul , Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
05336987062

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*