Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Nefesini Yeniden Kazan

22.Ara.2017 @ 19:30 - 24.Ara.2017 @ 21:30

1100TL

Etkinlik Navigasyon

22-24 Aralık 2017 tarihleri arasında yapılacak olan Nefesini Yeniden Kazan çalışmamız hafta sonu 2.5 günde gerçekleştirilen bir Transformational Breath Foundation resmi programıdır.

Grup çalışması olarak birden fazla katılım olan bu çalışmada grup sinerjisinin yükseltici enerjisi de destek vermektedir.

22 Aralık programı:

19.30 Başlangıç

Tanışma

Nefes ve hedefler

Bir tam Transformal Nefes seansı

23 ve 24 Aralık programı

Tibet’in Gençlik Pınarı

Kundalini Nefesi

100 Neşe Nefesi

Ses Egzersizi

Farkındalık çalışmaları

Niyet çalışmaları

İki tam Transformal Nefes seansı

24 Aralık Pazar günü ayrıca bir mandala çalışmasıyla yeni yıl hedeflerimiz için de özel bir çalışma yapılacaktır.

Transformal Nefes terapisi fizlksel, duygusal ve zihinsel, ruhsal olmak üzere üç seviyede bir seans içinde enerjiyi yükselten, farkındalıkları arttıran bir çalışmadır.

Fiziksel seviyede diyaframın çalıştırılması sağlanırken, doğduğumuz andaki bağlantılı ve aktif nefesi hatırlamamız amaçlanır. Doğru nefes alarak, bedenimizde hissettiğimiz bize kendini hastalık olarak gösteren bir çok deneyim şifalanmaktadır. Bunların başında migren, mide rahatsızlıkları, panik atak, uyku bozuklukları, kadın rahatsızlıkları ve oksijen yetersizliğinde ortaya çıkan anaerobik hastalıklar yer almaktadır.

Duygusal ve zihinsel seviyede enerjisi yükselmiş bedende sürüklenme yasası ile yukarıya doğru çekilen düşük frekansli enerjide olan duygu durumlarının şifalanması söz konusudur. Hayatımızda takıldığımız, blokaj olarak nitelendirdiğimiz dramalardan özgürleşiriz.

Ruhsal seviyede kendimizle bağlantıya geçer ve içsel rehberliğimizi alabiliriz. Özümüzle bağlantımız gelişir.

Bu programa katılan danışanlar Transformational Breath Foundation’ın diğer bir resmi programı olan Level1,2,3 seminerinde %20 indirim almaktadır.

 

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Başlangıç:
22.Ara.2017 @ 19:30
Bitiş:
24.Ara.2017 @ 21:30
Ücret:
1100TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
,
Website:
http://www.bitutamtuz.com

Mekan

Radia Gelişim
Nişantaşı
Istanbul , Türkiye
+ Google Haritalar
Telefon:
05336987062

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*