Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Mandala ile nefes

02.Kas.2017 @ 08:00 - 17:00

Arada kendimizi beğenmeyebiliriz. Bazen ‘keşke ben de şu kişi gibi olsam’ dediğimiz olur. Ya da belki şu kişi gibi biri hayatıma girse dediğimiz zamanlar olmuştur.

Şimdi bu enerjileri aktive etme zamanı…

Bu grup çalışmasında önce neleri bırakmak istiyorsak 100 Neşe Nefesi ile hücrelerimizden bırakmaya niyetle başlayacağız çalışmaya.

Sonra mandalamıza istediğimiz duyguları yükleyeceğiz, yaptığımız mandala hakkında konuşacak, belki korkularımızı fark edeceğiz ve korkularımızı bırakacağız.

Sonra da mandalaya verdiğimiz ismi niyetimiz yaparak Transformal Nefes seansımızı yapıp günümüzü bitireceğiz.

Bundan daha iyi nasıl olur?

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
02.Kas.2017
Saat:
08:00 - 17:00
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , ,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*