Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

İçimizdeki Bahar

25.Mar.2017 @ 10:00 - 17:30

400TL

Bahar geldi, ağaç dallarında tomurcuklar görüyoruz artık. Bizlerin de içi kıpır kıpır, tekrar uyanıyoruz, çünkü aslında biz de doğanın bir parçasıyız. İçimiz uyanırken artık hayatımızda tekrarlamasını istemediğimiz blokajları fark edip, onları elimine etme şansımız da var. Bunu nefes ile kolaylıkla yapabiliriz.

Bu workshopumuzda şimdiye kadar içimizi karartan, yolumuzu kapatan ne varsa fark etmeye çalışarak nefesimizle yolumuzu açmaya yönelik çalışmalar yapacağız.hayat

100 Neşe Nefesi
Niyet çalışmaları
Transformal Nefes(R) ‘in üç seviyesinin tanımı
Nefes analizi
İki tam Transformal Nefes(R) seansı
Ses egzersizi
Mandala çalışması

ile dolu dolu geçireceğimiz grup çalışmamızda siz de yerinizi almak isterseniz yerinizi ön kayıt ile ayırtabilirsiniz.

Katılım bedeli: 400 TL

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
25.Mar.2017
Saat:
10:00 - 17:30
Ücret:
400TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
,

Organizatör

Şadkam Banu Conker

Mekan

Aqua Yaşam
Cevatpaşa Sok No:17 Koşuyolu
Istanbul , Türkiye
+ Google Haritalar
Website:
www.aquayasam.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*