Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Huzurlu evlerde nefes almak

13.Ara.2015 @ 10:00 - 12:30

160TL
Evimiz kendimizi sakladığımız, gizlediğimiz, uyuduğumuz, işten çıkınca gittiğimiz bir mekandan çok daha fazlasıdır. Zevkimizi yansıttığımız kadar zihnimizin nasıl olduğunu gösteren, bedenimizle birlikte titreşen bir enerji yumağıdır evimiz. İçindeki enerjiler hayatımıza o kadar etki eder ki, bazen bir eşyanın yerini değiştirmek inanılmaz sonuçlar doğurabilir. ev1
Mimar ve Feng Shui uzmanı Banu Olcay Akkiprik evinizde enerji uyumu ve blokajlarımızın nasıl kaldırılabileceği ile ilgili püf noktalarını verdikten sonra evimizdeki enerjilerle uyumlanmak üzere nefes alıyor olacağız. Evimiz sadece duvarlardan oluşan bir yapıdan yuvaya dönüşürken içsel olarak da onunla uyumlu hale geleceğiz. Bundan daha iyi nasıl olur?

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
13.Ara.2015
Saat:
10:00 - 12:30
Ücret:
160TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , , ,

Mekan

Merak Ettiklerin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*