Yükleniyor Etkinlikler

« All Etkinlikler

  • Bu event geçti

Bahar Festivali

17.Nis.2016 @ 10:00 - 17:30

350TL

17 Nisan tam bahar ortası ve biz de baharı kutluyoruz. bahar

Tam günlük bu çalışmada neler yok ki? Baharı neşeyle, coşkuyla, kahkahayla, arınmayla kutluyoruz, yani…

Güne 100 Neşe nefesi ve meditasyon ile başlayıp Ayfer Güreş ile Kahkaha Yogası yapacağız.

Transformal Nefes’in üç seviyesinin bilgisini alarak hayatımızda içselleştireceğiz.

Banu Olcay Akkiprik ile evimizdeki dağınıklıklardan nasıl kolayca kurtuluruz ve evimizi bedenimizle nasıl uyumlu hale getirebiliriz konusunu konuştuktan sonra Burcu Yükselal ile bedenimizin arınmasını Theta Healing ile bilinçaltımıza yerleştireceğiz.

Ve tabii ki sabah ve öğleden sonra iki tam Transformal Nefes seansı, ses egzersizi, bol paylaşım ve coşkuyla baharı içimize çekiyor olacağız.

Bundan daha iyi nasıl olur?

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.

Detaylar

Tarih:
17.Nis.2016
Saat:
10:00 - 17:30
Ücret:
350TL
Etkinlik Category:
Etkinlik Etiketler
, , , , , ,

Organizatör

Şadkam Banu Conker

Mekan

Merak Ettiklerin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*