Artık buradan yazıyorum maillerimi.

Merhaba sevgili nefes dostu,
Çok yakında sizlere sitemden ulaşma isteği içindeyim. O yüzden sizden ricam www.bitutamtuz.com adresine abone olmanız. O zaman size mailde yazmadığım konularda yazdığım yazıları da okuyabilirsiniz (waowwww ne cümle ama:-)))
Bugün dolunay, gece uyuyamadıysanız suçu hemmmen dolunaya atabilirsiniz, ama biz nefes yapan kişiler olarak artık sorumluluğumuzu aldığımız için başka bir yönden bakıp ‘enerjilere uyumlandık’ diyelim.sade1
Pazar günkü workshopumuzda bedeni konuşurken bedenimizin dünya ile eş olduğunu da konuştuk, yani bize ait olan dünyamız bizimle aynı titreşimde. Bize ait dünya derken bununla Amerika’daki bir kişinin dünyası ile bizim dünyamızın aynı olmadığını belirtmek istiyorum. Evet, dünya bir gezegen, ama bu dünya hani ‘o farklı bir dünyada yaşıyor’ dediğimiz cinsten. Dolayısıyla dünyalarımızın titreşimini yükselttiğimizde hepimiz çok daha güzel bir dünyada yaşıyor olacağız. Bundan daha iyi ne olabilir?
Bu dolunay yazısına bayıldım, çünkü nefeslenin diyor, çünkü titreşimi yüksek tutmanın önemini anlatıyor.
Bu hafta sonu ülkemizi yakından ilgilendiren, her birimizin dünyasına sonucuyla sirayet edecek olan çok önemli bir seçim yaşayacağız. Amerika’da yapılan bir deneyde New York’ta meditasyonun arttırılmasıyla suç oranının azaldığı belirlenmiş. Yani her birimiz iyiye odaklandığımızda, kendimizi bastırmadan olumluya dönüştürdüğümüzde sonuçları etkileyecek olan bizler oluyoruz. Bunun bilinciyle bu dolunayda bırakmak istediklerinizi yazıp yakın, bolca nefes yapın, bol su için, toprağa sevgi yollayın, köklerimize sevgi yollayın. Şu anda ne yaşıyorsak, yedi kuşağa kadar atalarımızın yaptıklarının sonuçlarını yaşamaktayız ve farkındalığımızla bunu dönüştürmenin sorumluluğunu almaya hazırız.
Fazla uzatmadan bu cumartesi grup seansında Akrep burcundaki nefese kimler gelmek istiyorsa lütfen kesin kayıt için haber vermenizi rica ederiz.
Çok yakında daha fazla ve değişik çalışmayla Anda Yaşam ve Merakettiklerin’de hizmet etmeye devam ediyor olacağız.
http://evreninyolisaretleri.blogspot.com.tr/2015/10/27-ekim-2015-boga-akrep-aksinda-dolunay.html
Sevgiler

Adım Elif Banu Conker. 1969 yılında İstanbul’da doğdum, Sarıyer’de büyüdüm. Sankt Georg Avusturya Lisesi’nden sonra İ.Ü. İletişim Fakültesi’nden mezun oldum. Üniversitedeyken Milliyet Sanat dergisinde staj yaptım, ama meslek olarak tekstili seçtim. 1993 yılından beri tekstil sektöründeyim. 2005 yılında boşandığımda yıllardır içimde olan astroloji öğrenme isteğini icraata döktüm. Astroloji eğitimim sırasında tanıştığım arkadaşlarım sayesinde kişisel gelişime hızlı bir giriş yaptım. Değişik eğitimler, seanslar, çalışmalar, atölyeler derken tarot ve masaj eğitimleri ağır bastı. Reiki, Ra Sheeba,Holly Greal, Fullspectrum Healing, Gümüş Mor Alev gibi birçok enerjiye uyumlandım ve birçoğunu masaj sırasında kullanıyorum. Kişisel gelişim çalışmalarımın en son eğitimi transformalnefes oldu ve Transformal Nefes Eğitmeni oldum, artık ağırlıklı olarak nefes çalışmaları ve workshopları yapıyorum. Bir kızım var ve onunla birlikte büyüyorum. Kitap okumayı çok seviyorum, sinema ve tiyatrodan en çok hangisini sevdiğime bir türlü karar veremedim. Yürüyüş ve tai chi ile rahatlıyorum. Yazı yazmak en büyük hobim. Nisan 2013′te Ben Onu Tuz Kadar Sevdim isimli kitabım yayınlandı.